איך לקבל החזר על מדרסים: כללית, מכבי לאומית או מאוחדת

איך לקבל החזרים על מדרסים: כללית, מכבי או מאוחדת

אז איך מקבלים החזר על מדרסים בהתאמה אישית? בואו נתחיל מהשורה התחתונה: לפי בדיקה שערכתי במרץ 2023, ישנו החזר מטעם קופת חולים כללית בסך 412 שקלים עבור מדרסים בהתאמה אישית.

קופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית מפנים למכוני הסדר לרכישה במחיר מסובסד עבור מדרס גנרי שאינו מותאם אישית בסכומים כגון 60 או 99 שקלים.

לעיתים תפורסם הנחה קטנה לרוכשי מדרסים בהתאמה אישית אך יש לשים לב לפני רכישה כלשהי לגבי האם אכן ישנה התאמה אישית וטיב המוצר  .

כדי להיות מעודכנים בצורה ודאית בהחזר הכספי של קופות החולים כללית, מכבי, לאומית או מאוחדת כדאי להתעדכן באתר הראשי של קופת החולים שלכם ולבדוק מה מגיע לכם במדויק, לבדוק מה סכום ההחזר לגבי מדרס בהתאמה אישית מלאה שנוצר באופן פרטני לכף רגליכם.

חשוב לשים לב מתי מדובר על החזר השתתפות עצמית למוצר מדף, שלעיתים משווק כמדרס בהתאמה ממוחשבת מתוך "מספר דגמים קיים",  כמו כן מומלץ לבדוק את תנאי הזכאות ותקופת ההמתנה.

הגיע הזמן להתמודד עם הכאב - דברו איתי עוד היום!

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

בעמוד הזה נדבר על:

כל מה שרציתם לדעת אודות החזר על מדרסים: כללית מול יתר קופות החולים

במידה ואתם מעוניינים לקבל טיפים לגבי רכישת מדרס כדי שלא יעבדו עליכם ובנוסף לדעת מה מגיע לכם מהקופות השונות אז הכתבה הזו בשבילכם!

בכתבה הבאה אנסה לעשות סדר ולתת לכם תמונה ברורה יותר לגבי סוגי המדרסים שעבורם יש מימון, ממה כדאי להיזהר? נבין מהו מוצר מדף ומהו מדרס באיכות בסיסית בלבד? 

נזהה את המדרס שאותו אנו רוצים לרכוש- שהינו איכותי וגמיש, זאת אומרת לא קשיח או רך מידי. נבין מה לחפש ואלו שאלות כדאי לשאול לפני שרוכשים מדרס? כמו כן נבין מה ההחזר היחסי בקופות השונות במידה וישנו.

קופות החולים וחברות המדרסים השונות יוצאות בפרסומים רבים ומגוונים לגבי מדרסים ובגלל האותיות הקטנות קצת קשה לעיתים להבין מה מגיע לנו, בנוסף ברחבי האינטרנט מתוארות חוויות רבות של לקוחות שהגיעו אל מכוני המדרסים שעובדים בשיתוף ולא בשיתוף עם קופות החולים ונתקלו במחירים שונים ממה שפורסם, ננסה להבין מדוע ואיך להימנע מליפול ברשת.

 

אז אילו סוגי מבצעי החזר על מדרסים קיימים? ממה נמנע?

יש הרבה בלבול בשוק המדרסים, פרסום של מדרסים בעשרות שקלים ופרסום של מדרסים באלפי שקלים, מדרסים שבהסדר ומדרסים שאינם בהסדר ואפילו פרסומים שונים של אחד פלוס אחד. המון פרסום אז מה נכון עבורנו ומה לא?

אולי שמעתם על פרסומים של חברות המדרסים ואף הקופות:  "מבצע מדרסים ב 99 שקלים" או מילים מפוצצות כמו "מדרסים ב 60 שקלים", "מדרסים בהשתתפות עצמית בלבד", " מדרסים בהתאמה ממוחשבת מתוך מבחר דגמים קיים" אך כדאי לשים לב לאותיות הקטנות ויש חברות שברגע שתתקשרו אליהן אף שהן עובדות בהסדר עם הקופה תגלו שמדובר במבצעים שחלים על מוצרי מדף בלבד ולא על מדרס שנבנה במיוחד עבורכם בהתאמה אישית.

כתבה מעניינת של ערוץ 13 שמדברת על נושא זה היא "תחקיר המדרסים" של פינת ברקוד שמדברת על הפרסום השקרי וההונאות השונות בתחום המדרסים. מומלץ לצפות בה כדי לקבל פרספקטיבה.

מוצר מדף זהו מוצר שלא נבנה אישית בהתאם למבנה המדויק של כף רגליכם. לקוחות תמימים רבים עברו בדיקה ממוחשבת ואף המליצו להם על מוצר אחד מתוך שלושה מוצרים בהתאמה אישית אך המדרס שקיבלו היה גנרי ושאינו מותאם אישית בהתאמה מלאה.

חומר למחשבה: מה דעתכם לגבי קבלת שירות ורכישת מדרסים מעסק עם פרסום שכזה? האם תרכשו מהם מוצר בהתאמה אישית במחיר גבוה לאחר שהגעתם עקב פרסום של מדרסים ב 99 שקלים בלבד? האם תסרבו ותחפשו מדרס במחיר הוגן עם שירות הוגן? מה זה יכול לסמן לנו על המקצועיות וטיב השירות?

 

החזר על מדרסים: כללית, מכבי , לאומית ומאוחדת

צריך להיכנס אל האתרים הרלוונטיים של קופות החולים ולבדוק מה ההחזר היחסי הרלוונטי ביום קריאת הכתבה.

מומלץ לאחר קריאת כל המידע שצוין בכתבה לקרוא את האותיות הקטנות באתרים של הקופות ולא להיות בטוחים שאם ישנה הפניה באתר הקופה למכון בהסדר עבור החזר אכן נשלם מחיר זול.

עדכני לתחילת 2023 בעת כתיבת כתבה זו, עבור מדרסים בהתאמה אישית נקבל החזר של 412 שקלים מקופת חולים כללית, לשאר הקופות ככל הידוע בכל הנוגע למדרסים בהתאמה אישית אין השתתפות עצמית משמעותית שמקנה רכישת מדרסים מותאמים אישית, במיוחד לא במחיר של 99 או 60 שקלים או מחיר נמוך שבאזור המחירים הזה.  

כדאי להימנע ממכון שמפרסם מדרסים במחיר מוזל (בסביבות 500 שקלים פלוס מינוס) ונשים לב לא ליפול בפח בפרסום שנשמע טוב מידי, זהו פרסום שיכול להטעות כי בסופו של דבר שנגיע לחנות עצמה המחיר יהיה אלפי שקלים ולעיתים אף יקר ממחיר השוק האמיתי, שהינו 800- 2500 שקלים אשר תלוי בסוג המדרס שנבנה באופן אישי.

כדאי לבדוק מה מגיע לנו, בדגש על התאמה אישית ולא על רכישת מוצר מדף, כי מוצר מדף לא רלוונטי כלל.

 

החזר עבור מדרסים: כללית

 • ניתנת האפשרות לקבלת החזר מכל חנות/מדרסן/מכון אורתופדי אשר יעניק קבלה על מדרסים מותאמים אישית ביחד עם המלצת אורתופד.
 • הזכאות היא ללא תקופת אכשרה לזוג מדרסים אחת לשנתיים קלנדריות.
 • מסלול הסדר: הקופה תיתן מדרסים גנריים מתוך מספר דגמים קיימים בעלות מסובסדת של 60 שקלים, אמנם תינתן בדיקה ממוחשבת אך מדובר במוצר מדף.
 • את המדרסים ניתן לרכוש במכון מור שעובד בשיתוף פעולה עם כללית, באותם מקומות גם תינתן האפשרות לרכוש מדרסים בעלות גבוהה שאכן יותאמו אישית.
 • מסלול החזר: למדרסים מותאמים אישית יינתן החזר של 412 שקלים מתוך סכום הרכישה, כל עוד שההחזר אינו יעבור את סכום הרכישה כמובן.

קישור עבור החזר כספי למדרסים באתר כללית 

 

החזר עבור מדרסים: מכבי

אין הסכם עבור רכישת מדרסים בכל מקום שאתם מעוניינים בו ושאינו בהסכם.

החזר עבור מדרסים במכבי יתבצע עבור מוצר מדף בעלות מופחתת, השתתפות עצמית של 50 שקלים לחברי מכבי שלי ו 101 שקלים השתתפות עצמית מסכום הרכישה  עבור חברי מכבי כסף. עלות המדרס לפני החזר 250 שקלים בחנויות הסדר. מכבי גם מפנה לרכישת מדרסים במכבי פארם, בתי המרקחת של מכבי וגם שם מדובר במוצר מדף.

הערה: כדאי לבדוק אילו מדרסים מוצעים בכל מקום אליו ניגשים- מדרסים אקטיביים בעלי גמישות שנחשבים כאיכותיים או מדרסים קשיחים בסיסיים שכיום מתגבשת דעה רווחת שלא יתאימו לכולם.

כמו כן, ההנחה אכן חשובה לכיס אבל בחירת סוג המדרס חשובה יותר.

טיפ: כדי לוודא שאכן קיבלתם התאמה אישית בקשו לקבל את תבנית הגבס במעמד קבלת המדרסים, בקשו זאת לפני תחילת התהליך וודאו שאכן מדובר במוצר שאינו גנרי. במידה והמוצר מתעצב באותו רגע ישירות על רגליכם מדובר במוצר בהתאמה אישית.

במידה ובחרתם מכון הסדר או חנות כלשהי  שהמחיר המוצע בו משמעותית נמוך ממחיר השוק אשר נע בין 800 ל 2500 שקלים נבדוק היטב אם מדובר במוצר מדף. לפעמים אכן תתקיים בדיקה ממוחשבת אבל בסופו של  דבר נקבל מוצר גנרי או מדרס בהתאמה אישית ברמה מאוד נמוכה מבחינת גמישות ואיכות החומר.

תנאים מהאתר של מכבי:

 • תנאי הזכאות מושפעים מסוגי תוכניות הביטוח.
 • תקופת אכשרה מכבי שלי – 12 חודשים, מתוכם 6 חודשים במכבי שלי.
 • תקופת אכשרה מכבי זהב – 12 חודשים.

החזר כספי :

השתתפות עצמית מופחתת ברכישת זוג מדרסים אחד בשנה קלנדרית

קיימים 2 סוגים של מדרסים, בהתאם להמלצת הרופא

 1. מדרסים לכלל האוכלוסייה
 2. לחברים עם פגיעה מוכחת בכף הרגל עקב סוכרת או נזק בכלי הדם

החזר השתתפות עצמית למדרסים מותאמים אישית ינתן רק במכונים בעלי הסדר ועם המלצה ספציפית מהגורם הרפואי.

קישור עבור החזר כספי למדרסים באתר מכבי

 

החזר עבור מדרסים: מאוחדת

אין הסכם עבור רכישת מדרסים בכל מקום שאתם מעוניינים בו ושאינו בהסכם.

טיפ: כמו שצוין קודם, ההנחה אכן חשובה אבל בחירת סוג המדרס חשובה יותר. כדי לוודא שאכן קיבלתם התאמה אישית בקשו לקבל את תבנית הגבס במעמד קבלת המדרסים, בקשו זאת לפני תחילת התהליך וודאו שאכן מדובר במוצר שאינו גנרי, מתוארים מקרים רבים של לקיחת מידה אך בסופו של דבר נמסר ללקוח מדרס גנרי.

כדאי לבדוק איזה מדרסים מוצעים בכל מקום אליו ניגשים- מדרסים אקטיביים בעלי גמישות שנחשבים כאיכותיים או מדרסים קשיחים בסיסיים שכיום מתגבשת דעה רווחת שלא יתאימו לכולם. לרוב שהמחיר נמוך מתחת ל 500 שקלים גם איכות המדרס תהיה נמוכה.

תנאים מהאתר של מאוחדת:

תקופת אכשרה 3 חודשים או בהתאם לתנאי המבוטח והתנאים העדכניים.

ישנן 3 קטגוריות מדרסים במאוחדת עבור מכונים בהסדר בלבד ונדרשת המלצת אורתופד עבור סוג המדרס ( a,b,c) :

 • קטגוריה A: מדרס בולם זעזועים בעל שתי שכבות רכות – מוצר מדף/ייצור במקום. החזר עד 150 שקלים.
 • קטגוריה B: מדרס בהתאמה אישית הבנוי שלוש שכבות ומיוצר בהתאמה למבנה הרגל של המטופל כאשר השכבה העליונה תהיה בנויה מחומר בולם. החזר עד 200 שקלים.
 • קטגוריה C: "מדרסים מיוחדים" – מדרסים ביו מיכנים ומדרסים בהתאמה אישית לחולה סוכרתי אול אחר חבלה ועיוות במבנה כף הרגל. עשוי 4-3 שכבות. החזר 300 שקלים.

קישור עבור החזר כספי למדרסים מאוחדת

החזר עבור מדרסים: לאומית

אין הסכם עבור רכישת מדרסים בכל מקום שאתם מעוניינים בו ושאינו בהסכם.

יהיה החזר קטן על מוצר מדף או השתתפות קטנה ברכישת מדרסים ממכוני הסדר ספציפיים – כדאי ליצור קשר טלפוני ולוודא פרטים בתקופה הרלוונטית לכם.

אתר לאומית ליצירת קשר ופרטים עבור החזר כספי למדרסים

הערה: שימו לב לטיפים ולהערות הנזכרות למעלה לגבי טיב המדרסים ואיך לבדוק זאת.

 

הבהרה: כל הנאמר בכתבה זו איננו מוחלט ויש לבדוק את האותיות הקטנות ומידע עדכני שמשתנה בכל עת. הכתבה לא באה להשמיץ אף חברה או גוף באופן אישי או פרטני ויש לקחת את החומר בערבון מוגבל. אנא בדקו כל מידע שניתן בכתבה באופן אישי בעצמכם ונהלו שיחה עם החברה שאיתה אתם בקשר באופן ישיר במידת הצורך.

אין הכתבה באה להחליף ייעוץ רפואי או לתת יעוץ רפואי. לכל שאלה מוזמנים ליצור קשר.

 

החזר על מדרסים – שאלות נפוצות לחברי כל קופות החולים

מה חשוב לשאול לפני שרוכשים מדרסים:

 • מה טווח המחירים של המדרסים?
 • האם המדרסים בהתאמה אישית נבנים במדויק עבור כף רגלי?
 • האם המדרסים שנמכרים אצלכם ב 99 שקלים הם מוצר מדף? (או מחיר נמוך אחר שפורסם)
 • האם עבור המדרס המוזל שפרסמתם נלקחת ממני מידה?
 • האם נבנה פיזית מדרס בתאמה אישית מיוחדת עבורי בלבד? עבור המדרסים המוזלים?
 • האם עבור המדרסים הזולים שפרסמתם נלקחת תבנית גבס של כף רגלי שנשלחת למעבדה?
 • האם המדרסים מחוממים באותו רגע ומתעצבים על כף הרגל שלי?
 • האם ניתנות בדיקות וכיוונון למדרס מידי מספר חודשים?
 • האם אתם מכון בהסדר שעובד עם הקופות? במידה והתשובה היא כן, לאחר קריאת כתבה זו נדע לאפיין האם מה שמוצע במכון ההסדר הינו מוצר מדף או לסירוגין מוצר בסיסי ופחות גמיש ואיכותי.

 

איך נדע בוודאות שהמדרסים שמציעים לנו מותאמים אישית?

למרות פרסומים ברורים כביכול של חברות מדרסים שונות על השתתפות עצמית או החזר מהקופה עבור מדרסים בימים שכאלו לא בושה לבקש הצהרה כתובה והצהרה בעל פה של נותן השרות ובנוסף פרסום ברור מצידם בנושא יבטיחו לנו וודאיות שהמוצר מותאם אישית, נחפש חברה עם מוניטין, פרסום אמין והמלצות אותנטיות.

בנוסף נרצה שאחד מהתנאים הבאים יתקיימו:

 • שליחת המדרסים למעבדה ליציקת תבנית גבס- אלו יהיו מדרסים מותאמים אישית.
 • מדרסים שמחוממים באותו רגע ומתעצבים על כף הרגל שלך – אלו מדרסים שיהיו מותאמים אישית.
 • מדרסים שנלקחת עבורם מידה על ידי כפפה פולימרית והולכים למעבדה – יהיו מותאמים אישית.

 

אילו מדרסים כדאי לבחור ומה מציעות קופות החולים?

כל קופות החולים, כללית, מכבי, לאומית, או מאוחדת ישלחו למכון הסדר שבתפריט יהיה מוצר מדף בזול או לסירוגין מדרס מותאם בעלות שלרוב תהיה אלפי שקלים . כדי לבצע רכישה מושכלת כדאי לדעת על סוגי המדרסים הקיימים והמומלצים בשוק כיום.

כשהומצאו המדרסים הראשונים הם היו עשויים מברזל, סיפקו תמיכה ושרדו למשך שנים. היום ככל שהמודעות שלנו מתפתחת אנחנו מבינים שצריך חומר גמיש, לא קשה וגם לא רך מידי, שישמר את התנועה שיש בשרירי כפות הרגליים ולא יגרום נזק בטווח הארוך.

בעבר וגם בימינו קיימים מדרסים מותאמים אישית שהמרקם שלהם קשיח והם מיוצרים כך שנמתחים חומרים קשיחים על תבנית גבס שיוצרת העתק של כף הרגל שלך. המדרסים הקשיחים לא יתאימו לכל אחד ושיטות השיווק לרוב לא יציינו שמדובר במדרסים קשיחים. אך כשנניח מדרס קשיח אל מול מדרס גמיש ונלחץ עליהם במטרה לעקם את קשת המדרס ולהבין את רמת הגמישות אנו נמצא הבדלים  שמשמעותם מיידית עבור בריאות כף הרגל שלנו ועבור בריאות הגוף שלנו. מדרסים קשיחים יספקו תמיכה ומצד שני פחות תנועה של שרירי כף הרגל.

כשמדובר במדרס גמיש ולא קשיח או רך מידי- המדרס בהחלט מומלץ לקהל הרחב כולו עבור נוחות, מניעה ופתרון בעיות .

מדרסים גמישים, דינאמיים, יספקו תמיכה, אנרגיה, זרימת דם חזקה יותר, ייצרו גירוי חיובי בכף הרגל, ויגרמו ליציבה נכונה.

שימו לב שמדרס רך מידי לא יעניק תנועה מספקת, על כן, חשוב לפנות למקום אמין ומומלץ עבור מדרסים אקטיביים.

המדרסים האקטיביים, הינם גמישים יותר ולעתים ימנעו כאבים עתידיים. הם יעזרו בהפחתת כאבי גב תחתון, כאבים אצל נשים בהריון  ויסייעו בפתרון בעיות שונות כגון: דורבן בכף הרגל, הלוקס ולגוס, מטטרסלגיה, בעיות ברכיים ועוד.

 

ממה להיזהר בעת רכישת מדרסים?

 • חוסר מקצועיות – אנשי המכירות בתחום המדרסים בישראל לרוב עוברים הכשרה בסיסית בתחומם ואין ברשותם ידע מספק על אודות פתולוגיות רפואיות והבנה בעולם הטיפולי. רובם ידעו לתת מענה נקודתי אולם לא מקיף לפתרון הבעיה שבעקבותיה הגעתם. לעומת זאת, אדם העוסק בעולם הטיפולי, ידע לגשת אל אבחנת אורתופד ולהתייחס אליה באופן מקצועי ואמין.
  על כן חשוב לבדוק ולשאול את הגורם המטפל: מהי ההכשרה שלך בתחום הבריאות וכמה שנים אתה בתחום המדרסים?
  דוגמא לחוסר מקצועיות שתגרום נזק: מכונים שונים לא יסבירו על תקופת התאקלמות למדרס שלוקחת בין שבוע לשלושה שבועות ומטופלים יחוו חוויה שלילית ואף יזרקו את המדרס או יתהלכו עם כאב.
 • פרסום שקרי – מחיר לא הגיוני אמור להפעיל נורת אזהרה, מכונים יפרסמו מחיר זול למוצר בהתאמה אישית אך יסבירו שלא מדובר בהתאמה אישית פרטנית כאשר תגיעו אליהם פיזית.
 • פרסום לא מדויק או מטעה – מכונים יטענו להנחה מטעם הקופות השונות דרכם למרות שאינם מכוני הסדר ובעצם זהו תרגיל שיווקי. המחירים הסטנדרטיים בשוק המדרסים נעים בין 800-2500 שקלים למרות הנחה כזו או אחרת.
 • מרמה – מכונים מסוימים יבטיחו מדרס בהתאמה אישית ואף יבצעו בדיקות ויקחו הטבעה של תבנית גבס אך יעניקו מוצר מדף זול בעת הרכישה ויטענו שזהו מוצר בתאמה אישית.

 

למה מדרסים יקרים כל כך?

שאלה: דמיינו לעצמכם שהייתם בעלי מקצוע בתחום המדרסים והייתם בעלי עסק בוטיק של מדרסים איכותיים ולא עסק למוצרי מדף תעשייתיים- כמה הייתם מתמחרים, בתור בעלי עסק ובעלי מקצוע, מדרס שאתם הייתם בונים בהתאמה אישית?

לפני שתענו קחו בחשבון את התנאים הבאים:

 1. חומר הגלם למדרס אשר קניתם מיצרן שייצר אותו אחרי מחקרים רבים, בדיקות מעבדה ונוצר עבורו תו תקן ישראלי , חומר הגלם יהיה יקר ואיכותי יותר פי כמה וכמה ממוצר מדף.
 2. החברה שרכשתם ממנה וגם אתם נושאים בעלויות שיווק ופרסום, צוות, מזכירות, שינוע וכמובן לא נשכח מיסים. בנוסף לשיקולים הללו תוסיפו את העלות שאתם רוצים להרוויח בתור בעלי מקצוע שמעניקים שירות שכולל מפגש של שעה עבור שיפוץ המדרס כל חצי שנה או בעת הצורך, כאמור הגוף משתנה וגם המדרס דורש כיוונון והגבהה כל מספר חודשים.
 3. מו כן קחו בחשבון שתתנו אחריות מלאה על המוצר לפחות לשנה עבור כל פגע אפשרי ותחליפו או תתקנו על חשבונכם בעת הצורך ללא עלות כלשהי מצד הלקוח.

האם הגיוני שעסק ימכור וירוויח ממדרס בהתאמה אישית ב 99 שקלים? 200? 500? מה המחיר ההגיוני של מעטפת שכזו עבור הלקוחות שלכם?

 

הכל גלוי: שיטת העבודה וטווח המחירים בקליניקה שלי:

שמי יוסי אברהם, בעלים של קליניקה לבניית מדרסים בתל אביב וטיפולי רפואה משלימה בשכונת בבלי בצפון תל אביב. אני מזמין אתכם לשוטט באתר שלי, לקרוא ולהבין יותר בנושא המדרסים.

טווח המחירים של המדרסים בהתאמה אישית שאני בונה ללקוחותיי, מחומר הגלם של חברת אקטיב8 , נע בין 1250-2250 ואת המחיר המדויק אפשר לדעת לאחר בדיקה אישית מסודרת- לפי חומר הגלם שנכון בריאותית עבורך. לאו דווקא יומלץ המדרס היקר ביותר עבור מטופל, אלא המדרס שנכון לו. אם אתם סובלים מבעיה כלשהי וזקוקים למדרסים מסוימים כגון מדרסים לדורבן או מדרסים לנוחות – אשמח לעזור.

ההתאמה אישית מלאה – המדרס מגיע בחתיכה אחת בעלת מספר שכבות אשר מחומם במקום ומותאמת ישירות על כף רגלו של המטופל. המטופל דורך על כריך אורטופדית ביחד עם המדרס החם ונוצר תיקון מדויק באותו רגע. לעיתים רחוקות ובמקרים מיוחדים תילקח הטבעת קצף עבור תבנית גבס  ותשלח למעבדה ליצירת מדרסים קשיחים יותר בעת הצורך או גמישים בעלי תוספות מסוימות.

מומלץ לקחת ממני קבלה ולבדוק את ההחזר המדויק מול הקופה שלכם במידה וקיים. כמו כן יש לתאם תור לאורתופד לקבלת המלצה במידה ואכן קיים החזר כספי.

מה אני מציע לחברי הקופות? מחיר הוגן וגלוי מראש, מדרס גמיש ואיכותי, שירות מקצועי שתקבלו ממטפל בתחום הרפואה המשלימה מעל עשור. ליווי והתאמות/תיקונים ללא עלות במשך כל חיי המדרס. תמיכה ומעטפת מלאה כדי לפתור את הבעיה שלכם ע"י מגוון שירותי רפואה משלימה וטיפים במידה ותהיו מעוניינים. ושוב, הקופה היחידה שמעניקה החזר לכלל הלקוחות היא קופת חולים כללית,  412 שקלים בהצגת המלצה מהאורתופד וקבלה על מדרסים בהתאמה אישית .

לקריאת ההמלצות עליי בתור מטפל מוזמנים להיכנס לעמוד ההמלצות ובנוסף לקרוא המלצות מלקוחות שלי שרכשו את המדרסים בעמוד התאמת המדרסים.

לפני מדרסים בהתאמה אישית - מצב עמידה ללא תיקון
התאמה אישית של מדרסים – מצב עמידה לפני תיקון
אחרי - מצב אידיאלי אחרי בניית מדרסים בהתאמה אישית
מצב אידיאלי אחרי בניית מדרסים בהתאמה אישית

 

במידה ויש לכם בעיה ספציפית אני מאמין שבאתר תוכלו למצוא מידע רב שיעזור לכם להתמודד ולפתור אותה. לכל שאלה מוזמנים ליצור עימי קשר!

 

לסיכום – מה חשוב לדעת על החזר על מדרסים: כללית מול יתר קופות החולים:

• לא קיים מדרס בהתאמה אישית ב 99 שקלים או מחיר נמוך אחר ולרוב המחיר ינוע בין 800 ל 2500 שקלים.

• זהו מוצר בוטיק ולא מוצר שנאסף מהמדף והמחיר הוא בעיקר עבור פיתוח המוצר, בדיקות מעבדה , תקנים והרבה שעות עבודה של אנשי מקצוע, ליווי והתאמות תקופתיות.

• ההתאמה הינה אישית ומקצועית וכוללת ליווי אישי אצל בעל מקצוע המתמחה בתחום. עם הרכישה ניתנת גם אחריות וכיוונון של המדרס כל 6 חודשים.

• בעל מקצוע טוב יתאם ציפיות ויסביר: המדרסים לעיתים לא יהיו נוחים בשבועיים הראשונים הנובע מצורך טבעי של הגוף וכף הרגל להסתגל, על כן יש צורך בתקופת התאקלמות קצרה. בעל מקצוע נכון ינחה בהוראות מדויקות ויתמוך בלקוח על מנת למנוע כאבים מיותרים ואכזבה.

• מדרס איכותי יהיה גמיש, זאת אומרת לא רך או קשיח מדי – לא היינו רוצים ששרירי כף הרגל שלנו לא יקבלו פידבק ויתנוונו.

• כיום ככל הידוע ברגעי כתיבת הכתבה מרץ 2023, ההחזר הגבוה ביותר מקופות החולים הוא 412 שקלים עבור מדרסים ב-כללית. הוא ניתן ברגע שמציגים להם קבלה והפנייה מהאורתופד.

• שימו לב מקומות שתפנו אליהם לעיתים יטענו להשתתפות של כל הקופות אך בפועל סה"כ יתנו הנחה קטנה מצידם. המחירים יהיו די זהים כמו שציינתי, בסביבות 800-2500 ש"ח.

יוסי אברהם
הגיע הזמן להתמודד עם הכאב!
חשוב לדעת!

בהגעה רגלית / אוטובוס / אופניים: נמיר 112 קומה 6, תל אביב .
בהגעה ברכב: יש לכתוב בווייז – הזוהר 19, תל אביב

הקליניקה נמצאת בדרך נמיר 112 קומה 6 מימין.

יש להיכנס במעבר שבין הבניינים הזוהר 19 והזוהר 21 ולהמשיך עם השביל עד הסוף, נמיר 112 הוא הבניין בסוף השביל מצד שמאל – קומה 6 מימין, יוסי אברהם באינטרקום.

 • ברחוב הזוהר – מצד שמאל המדרכה אפורה והחניה בצד זה חינם גם למי שלא תושב תל אביב. 
 • בסוף הרחוב משמאל יש עליה לחניון חצץ חינמי.
 • במידה ולא מצאתם חניה תוכלו להחנות מתחת לבניין שלי על בסיס מקום פנוי, נא לשים פתק על הרכב "דירה 12" ולהחנות מתחת לעמודי הבניין בלבד.

החניתי, איך להגיע לקליניקה? יש להיכנס במעבר שבין הבניינים הזוהר 19 והזוהר 21 ולהמשיך עם השביל עד הסוף, נמיר 112 הוא הבניין בסוף השביל מצד שמאל – קומה 6 מימין, יוסי אברהם באינטרקום.

ניתן לקבל החזר כספי מחברות הביטוח הפרטיות – למי שיש ברשותו נספח רפואה משלימה בביטוח (לרוב 50% החזר).

כדאי לברר עם חברות הביטוח או הסוכן הפרטי שלך את הפרטים המדויקים בביטוח שלך (כמה טיפולים? מה תקרת ההחזר הכספי לטיפול? איזה טיפולים? מה מבקשים? מגיע להחזרים של אלפי שקלים בשנה).


טיפול משולב – מגוון הטכניקות כולל עיסוי רפואי (60 דקות):

 • טיפול בודד – 350 ש"ח.
 • מבצע סדרת טיפולים –300 ש"ח לטיפול בתשלום מראש על 5 טיפולים.
 • כדאי לבדוק החזרים מחברות הביטוח הפרטיות.

דיקור סיני משולב מכשור/כוסות רוח (אורך הטיפול 20-45 דקות ):

 • טיפול בודד – עלות הטיפול 250 ש"ח.
 • מבצע סדרת טיפולים –220 ש"ח לטיפול בתשלום מראש על 5 טיפולים.
 • כדאי לבדוק החזרים מחברות הביטוח הפרטיות.

לכל המחירים והמבצעים»

 • ההגעה בזמן לכל טיפול היא חיונית, הטיפול יקוצר במקרה של איחור.
 • לא יתקבל החזר בגין איחור של מעל חצי שעה, הטיפול יחשב כביטול.
 • ביטול של פחות מ 24 שעות לפני הטיפול, יחייב את המטופל בתשלום המלא עבור הטיפול שנקבע במידה ולא ימצא מחליף עבורו בהתראה קצרה שכזו.
 • סדרת הטיפולים תקפה ל 12 חודשים מיום הרכישה, לא יינתן החזר לטיפולים שלא נוצלו במשך תקופה זו.

לאחר תיאום תור מראש ישמר למטופל מקום חניה בחניית הבניין, בנוסף יש רמפה בלובי,מעלית בבניין. מיטת הטיפולים בקליניקה חשמלית ומתכווננת.

הקליניקה של יוסי אברהם
קליניקה לטיפולי רפואה משלימה בתל אביב

התחברות ללקוחות קיימים

למידע נוסף והזמנת תור

להזמנת תור במערכת האוטומטית:

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: