שירותי התאמה ומכירת כריות הולנדיה- שרות אישי בקליניקה שלי

התאמת כרית נכונה מביאה לשינה ערבה

שירותי התאמה ומכירת הכריות של הולנדיה בשרות אישי שמתבצע בקליניקה שלי לא רק יעניק לכם את השינה הנכונה ביותר עם הכרית הנכונה ביותר, אלא השרות, יעניק לכם בנוסף טיפים חשובים לגבי איכות השינה שלכם ואיך לשפר אותה. בנוסף אם תרצו תוכלו לשריין לכם גם תור לטיפול רפואה משלימה על הדרך עוד לאותו הביקור! 

תקבלו טיפים ועצות מועילות לגבי מזרן השינה שלכם ותבינו אם הגיע הזמן להחליפו, במידת הצורך אף תקבלו מספר טלפונים לשרות VIP והטבות ברכישת מזרן חדש. 

שמי יוסי אברהם ואני מטפל ברפואה משלימה בשכונת בבלי בתל אביב ואשמח לעזור לכם בנושא זה. כתבה זו עבור מי שמעוניין לבחור את כרית השינה המתאימה ביותר עבורו ולהבין יותר על בחירת המזרון הבא שלו.

אז מהם הסימנים שהגיע הזמן? 

 

איך אתם מרגישים? 

 
נוח לכם? האם השינה שלכם טובה? האם אתם מסתובבים כל הלילה מצד אל צד בגלל כאבי צוואר? האם אתם קמים בבוקר עם כאבי צוואר או עם כאבי ראש? האם הגב התחתון מאותת יותר ויותר? ייתכן והסיבה היא כרית שינה לא מתאימה או מזרן שזקוק להחלפה.

אנשים רבים סובלים מבעיות בצוואר, בגב ובשכמות הנובעות מבחירה בכרית לא נכונה, כרית שינה לא מתאימה עלולה לגרום לנזקים בעמוד השדרה הצווארי, לכאבי ראש לכאבי שכמות, בעיות גב ועוד, ואילו כרית איכותית עם תמיכה אופטימאלית בצוואר עשויה למנוע את הנזקים האלו.

אורך החיים של הכרית והמזרן 

 

 משך החיים של כרית הוא 3-5 שנים ואילו מזרן יוגדר כישן מעל 8 עד 10 שנים, מזרן מוכתם מאבד את תכונותיו וגורם לשינה שלכם להיות פחות איכותית. כמה זמן עבר מאז רכישת הכרית או המזרן שלכם?

האם הכרית שאני ישן איתה כיום מתאימה לי? 

 

האם בחרנו בעבר נכון בהתחשב בכל הגורמים? או שפשוט התרגלנו לכרית הישנה שלנו ולמידות שלה? לעיתים חלק מהכאבים הגופניים שלנו כבר קשורים לאותו הרגל לא נכון ואין לנו את המודעות.

נשים לב שהכרית צריכה להמשיך בקו ישיר את אזור הכתפיים כך שהראש לא יישמט לאחור או יידחף קדימה. כרית עבה מדי תגרום שהראש יתרומם כלפי מעלה, מה שיפעיל לחץ על עמוד השדרה ועל חוליות הצוואר, יקרב את הסנטר לבית החזה ויגרום לכאבי צוואר ולכאבי ראש. כרית דקה מדי, שלא תמשיך את הרציפות של קו הכתפיים, תשמוט את הראש אחורה, תפעיל מתח על חוליות הצוואר עלולה לגרום לפגיעה בהן.

התמיכה האנטומית שמעניקה לנו כרית השינה תלויה בתנוחת השינה, ברוחב הכתפיים, בבולטות השכמות, בשכיבה על הגב או החזה או בשכיבה על הבטן. אנשים אשר נוטים לישון על הגב, צריכים להסתפק בכרית נמוכה, יחסית, אנשים שישנים על הצד זקוקים לכרית מוצקה וגבוהה יותר בהתאם לרוחב הכתף של האדם ואילו אנשים הנוטים לישון על הבטן צריכים להסתפק בכרית שינה שטוחה.

יש להתחשב בקשיחות המזרון אשר משפיעה על גובה הכרית. למזרון רך שבו הראש והצוואר מתרוממים והכתפיים שוקעות, תתאים כרית שטוחה יחסית, למזרון קשיח שאברי הגוף אינם שוקעים לתוכו תתאים כרית גבוהה יותר.

בחירת הכרית הנכונה 

 

כרית איכותית תשפר ללא היכר את איכות השינה ותמנע נזקים לעמוד השדרה ולשלד הגוף, אשמח לסייע לכם בבחירת הכרית המתאימה מתוך מגוון רחב של כריות שברשותי, תוכלו לתאם איתי פגישה על מנת לנסות את מגוון הכריות ואף לרכוש במקום  את הכרית המתאימה  ולקחת אותה אתכם הביתה . לאחר תקופת הסתגלות קצרה תוכלו לקום רעננים יותר ומלאי אנרגיה לאחר שנת לילה נוחה ובריאה.

 במידה ורכשתם כרית חדשה חשוב לדעת, כמו למזרונים גם לכריות נדרש זמן הסתגלות. מאחר והצוואר הוא החלק הרגיש ביותר בעמוד השדרה ייתכן ותחושת חוסר הנוחות בתחילה תהיה חריפה וזה טבעי לגמרי. חשוב לקחת בחשבון כי לעתים בתחילה יידרש זמן ההסתגלות ממספר ימים עד מספר שבועות.

אז מהי ההמלצה שלי לכרית או מזרן? הולנדיה

 

לאחר שפנו אלי מספר רב של מטופלים אשר ביקשו המלצות לכרית או מזרן, במהלך השנים עברתי בין החנויות השונות והחזקתי מלאי כריות ספוג זכרון מחומר ויסקו מה שנקרא MEMORY FOAM של חברות שונות אצלי בקליניקה, היום אחרי שניסיתי את חומר הטמפור הגעתי למסקנה שההבדלים עצומים ואיכות שינה טובה יותר בהחלט שווה את ההשקעה! לשם ההמחשה, חומר ויסקו יספוג בממוצע 80 אחוז מהזעזועים לעומת 97 אחוז בכריות טמפור! ספיגה פי 7 ! דמיינו לעצמכם את רמת הנוחות והשינוי במספר הפעמים שתסתובבו מצד לצד במהלך הלילה.

להפתעתי, למרות שברשותי מזרן ויסקו איכותי בן קרוב לשנתיים, אחרי מספר ביקורים למטרת רכישת כריות טמפור מהולנדיה עבור מטופליי אף רכשתי מזרן טמפור ומיטה מתכווננת לעצמי!
הגעתי למסקנה שמגיע לנו והבריאות צריכה להיות במקום הראשון!

כיום חדר הטיפולים שלי מצויד במזרן הולנדיה איכותי לפינוק מטופליי ובנוסף להדגמה, כמו כן במגוון המלא של הכריות בכל הגדלים והצורות לניסיון עבורכם! אני מזמין אתכם לתאם מועד להתאמת כרית ברמה הגבוהה ביותר ואף לקבל הטבה ברכישת הכרית !

 נסו אותי, אתם לא תתאכזבו! במידה ואתם מעוניינים במזרן חדש אשמח גם לספק לכם את פרטי איש הקשר שלי בהולנדיה לשירות VIP והטבה למטופליי ברכישת המזרן! 

 

מה כל כך שונה בתחושה של הולנדיה?

פקטור "WOW איזו חוויה אחרת" לא ניתן להסביר במילים אלא דרך החוויה עצמה אבל אנסה – כשמניחים את הראש על הכרית לראשונה התחושה היא של רוגע ותמיכה רכה ואוחזת ללא מאמץ של שרירי הצוואר ומעין ריחוף. במזרני טמפור התחושה מתרחבת לכל הגוף.

מטופלים רבים שלי תיארו את נקודת מבטם שבעצם אין צורך לזוז במזרן או בכרית כי הגוף נכנס למוד מנוחה מיידית, התחושה היא של קלילות ללא חיכוך מורגש, חיכוך שמרגישים באיברים שנוגעים במזרנים או בכרית רגילות.

 

הולנדיה -בריאות זה פקטור חשוב בסדרי עדיפויות!

 

חברת הולנדיה היא חברה בינלאומית שהוקמה בשנת 1981. מאז ועד היום החברה מייבאת את כריות השינה האיכותיות והיוקרתיות ביותר בעולם.
חברת הולנדיה הביאה לכלל שלמות את שנת הלילה מתוך התחשבות בכל צרכי השינה באמצעות המערכות המתקדמות ביותר בתעשיית מוצרי השינה.
בין אם אתם ישנים על הצד או על הגב, בין אם אתם זקוקים לכרית גבוהה או נמוכה, לחברת הולנדיה יש מבחר כריות ומזרנים שיעניקו לכם נוחות ללא פשרות.

 ייחודיות הולנדיה

 
 • חומר פטנט ייחודי שאחראי על הגמישות והתמיכה– כל הכריות למכירה של חברת הולנדיה שאני מחזיק בקליניקה עשויות מחומר שנקרא טמפור.
 • חומר פותח במעבדות של נאסא ושייך לחברת טמפור פדיק העולמית שמספק נוחות ברמה אחרת. החומר הינו ייחודי ולא ניתן למצוא אותו בחנויות שונות בישראל חוץ מחברת הולנדיה.

• ספיגת זעזועים – חומר הטמפור הינו פטנט רשום ומשמש למגוון צרכים כולל מזרנים שמועילים נגד פצעי לחץ בבתי חולים שונים בעולם , כמו כן נערכו מחקרים שונים ליעילות החומר וביניהם השפעת TEMPUR על אינסומניה אצל חולי Fibromyalgia והמסקנות היו  שהממוצעים הראו שיפור באיכות שינה, בשעות שינה והפחתה ברמות הכאב בזמן השינה. תגובות החולים מלמדות על שיפור ברמת החיים שלהם.

• פיזור לחץ שווה שגורם לתחושה של ריחוף וקלילות, ברגע שאתם ישנים על המזרן נוצר חיכוך באזורים שונים ברחבי המזרן או בכרית חומר הטמפור מפזר את הלחץ ברחבי המזרן או הכרית וגורם לתחושה של ריחוף וקלילות.

• החומר גמיש וחוזר לצורתו המקורית לאחר השימוש, בנוסף להיותו חומר MEMORY FOAM הוא גם גמיש ולא רק רך.

 זאת אומרת, ההבדל בין חומר גמיש לבין חומר רך הוא שכאשר אנו לוחצים על החומר הגמיש הוא נלחץ, אך לאחר הסרת הלחץ הוא חוזר למצבו הראשוני באופן מלא, אך כאשר אנו לוחצים על החומר הרך, הוא נלחץ אבל לא חוזר למצבו הראשוני באופן מלא.

חשוב לדעת : בבחירת כרית או מזרן יש משמעות רבה להבדל בין חומר גמיש לבין חומר רך. כאשר אנו משנים את תנוחת הראש משתחררים חללים קיימים ונוצרים חללים חדשים אשר דורשים תמיכה חדשה. רק חומרים גמישים מעניקים תמיכה רציפה וללא הפרעה בכל תנוחה ובכל מצב.

יתרונות נוספים של חומר הטמפור

 

• היפו אלרגניות, רוב הכריות הנמצאות בחנויות השינה השונות נוטות להוות משכן לקרדית האבק ולאלרגנים אחרים. כל אלו גורמים במהלך השינה לתגובה אלרגית, לנחירות ולאף סתום. נחירות ואף סתום עלולות לגרום להפרעות שינה מרובות העלולות לפגוע בבריאות.
טיפ חשוב: לאנשים הסובלים מאלרגיות חשוב לבחור כרית עם ציפוי טבעי מאה אחוז כותנה.

• את כיסוי הכרית אפשר להסיר ולכבס במכונת הכביסה – העורף שלנו הוא האיבר המזיע ביותר בגוף, ולכן על אף שאנו מצפים את הכרית בציפית, הזיעה חודרת את הציפית ומגיעה אל כיסוי הכרית.
ממחקר שנערך באנגליה עולה כי הכריות מעלות כחמישים אחוז מהמשקל שלהן בתוך שלוש שנים. המשקל הזה הוא צואת קרדית האבק שניזונה מפיסות עור יבש שנשרו מהראש. ולכן ברור למה חשוב לשמור על ההיגיינה ועל הניקיון של הכרית. הדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות הסרה וכיבוס של הכיסוי בכביסה עדינה של עד שלושים מעלות.

• כל הכריות הנמכרות בהולנדיה עוברות טיפול מדיקוט – תהליך אנטי בקטריאלי.

אחריות – הולנדיה

 

 הולנדיה נותנת לכל כרית שלוש שנות אחריות על המבנה ועל התכונות. החברה אחראית על כך שהכרית לא מתעוותת ולא משנה את צורתה במשך שלוש שנים ומעניקה תמיכה וגמישות כל הזמן במשך השנים האלו.

בואו לנסות כריות במגוון צורות וגדלים של הולנדיה

 

 Tempur ONE Large – כרית במידות קטנות עם יתרונות גדולים! 

 עשויה מחומר Tempur Super Soft, חומר המעניק תחושת רכות נעימה המסייעת להירדמות מהירה ולשינה טובה ועמוקה.

הכרית פותחה על ידי טובי המומחים של טמפור, היא תוכננה עם שיפוע ייחודי דו צדדי אשר מתאים לכל תנוחת שינה, כך שבכל תנוחת שינה תמיד תקבלו את התמיכה המתאימה לכם.
הצד הגבוה של הכרית בנוי בהתאמה לישנים על הצד והגב, והצד השטוח מעט מספק תמיכה רציפה בראש ובצוואר למי שישן על הבטן.

כרית טמפור קומפורט אוריגינל

עשויה מחומר טמפור המקורי ומעניקה תמיכה ונוחות מרביים לשנת לילה טובה ומרעננת. הכרית מתאימה גם למי שישן על הגב, על הבטן או על הצד ומעניקה תמיכה בכל תנוחות השכיבה.

 

 TEMPUR Millennium

כרית TEMPUR Millennium היא כרית אשר תוכננה בצורה מושלמת למבנה הצוואר שלנו ומעניקה תמיכה נכונה ומדויקת.
בעלת מבנה מיוחד, היא מגיעה בצורת U כדי להעניק תמיכה לראש ולצוואר ולאפשר נשימה קלה ורציפה לכל מי שישן על הצד.
בצד התחתון של הכרית יש מגרעת בצורת כף יד המתאימה למי שרגיל לישון עם יד אחת מתחת לכרית ומגרעת מיוחדת לאוזניים המאפשרת שינה על הצד ומונעת את הלחץ על האוזן.

 

כרית  Ombracio – כרית  טמפור המתאימה לכל תנוחת שינה

הצורה הייחודית של הכרית מאפשרת לישון על הבטן וגם לחבק את הכרית עם הידיים.
מילוי הכרית נעשה בטכנולוגיית פתיתי חומר הTEMPUR אשר המעניקים אוורור מרבי וגמישות מפנקת.
ובנוסף אפשר לרכוש ציפית ייחודית התפורה בהתאם צורת הכרית מבד סטרצ' נעים למגע בצבע לבן.

 

כרית טמפור סימפוני

העיצוב הארגונומי המיוחד של הכרית מספק תמיכה אופטימלית בכל מצב שינה ומעניק מנוחה נטולת דאגות ולחצים. הכרית מגיעה עם כיסוי נשלף מבד אלסטי, קל לרחצה.

מתלבטים מהי הכרית המתאימה, צרו אתי קשר, אני אשמח לייעץ לכם על אודות הכרית האופטימאלית עבורכם.

 

איך לבחור את כרית השינה המתאימה – שאלות ותשובות

 
הולנדיה -כרית איכותית של טמפור

האיכות של הכרית נמדדת על ידי שני גורמים עיקריים: התאמה מדויקת לצרכים הפיזיים והנוחות שהכרית מספקת לכם. רק כרית מתאימה אשר מספקת נוחות ממושכת לאורך כל שנת הלילה תיחשב לכרית איכותית.

בזמן שאנחנו ישנים, השמנים והפסולת מהעור שלנו מוטמעים בציפית וחודרים גם לכרית. כרית מלוכלכת עלולה לגרום לסכנות שונות כמו פגיעה בדרכי הנשימה, מחלות ואלרגיות.

החל מגיל שנה בממוצע ואילך חשוב לישון עם כרית תמיד ובכל סגנון שינה.

לא. הרמת הגב במיטה המתכווננת לא עונה על הצורך בתמיכה באזור העורף.

לנחירות יש מקורות שונים, חלק מהם עשויים להתבטל בעזרת כרית מתאימה.

 

לסיכום 

 

בקליניקה שלי תמצאו מבחר כריות שיספקו לכם פתרון מושלם. מיד אחרי התאמת הכרית, תוכלו לרכוש אותה ובאותו היום ללכת אתה הביתה.
אם אתם מעוניינים להחליף מזרון, צרו אתי קשר, אני אשמח לתת לכם אנשי קשר לשירות V.I.P. בחברת הולנדיה שמכירים אותי אישית וישמחו לעזור לכם.

מחירון כריות - מחיר מלא - לפני הטבה

כריות הולנדיה
 • כרית אומברסיו טמפור
  749 שקלים
 • כרית Sonata טמפור
  737 שקלים
 • כרית TEMPUR Millennium
  מידה מדיום 735 שקלים
  מידה לארג' - 765 שקלים
 • כרית טמפור comfort
  747 שקלים.
 • כרית TEMPUR Symphony
  747 שקלים
 • כרית TEMPUR Original
  מידה מדיום 737 שקלים
  מידה לארג' - 797 שקלים
  מידה אקסטרה לארג' - 847 שקלים
 • טמפור HUG כרית חיבוק ארוכה
  947 שקלים
פופולרי

125 ביקורות מאומתות לבית העסק בתחתית העמוד

תגובות ושאלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התחברות ללקוחות קיימים

למידע נוסף והזמנת תור

להזמנת תור במערכת האוטומטית:

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם: